Skip to content

Kniha Krajina - ako vnútri, tak i navonok

Predstavujem svoje debutové dielo - knihu Krajina - ako vnútri, tak i navonok. Prišlo to nečakane, zčista-jasna, kdesi-čosi a už moje prsty ťukali a ťukali do klávesnice, veci sa diali, napísala som celý príbeh. A k tomu ilustrácie inšpirované hlavne slovenskou prírodou.

Má 128 strán a je určená knihomoľom, ale aj mladým čitateľom od cca 10 rokov.

V niečom sú životy nás všetkých rovnaké. Po stáročia i tisícročia opakujú sa príbehy lásky, radostí i strastí. Deň vystrieda noc, staré svet opúšťa a rodí sa doň nové. Všetko má svoj protipól, hľadá si rovnováhu, všetko je jeden celok, kolobeh.

  • kniha Krajina

Táto kniha rozvíja príbeh Jarmily – vnímavej ženy – od detstva a prvých spomienok, cez dospievanie a zrelosť až po jeseň života. Postupným odkrývaním deja môže čitateľ pozorovať rôzne etapy života človeka, má možnosť vcítiť sa do situácie, prečítať si myšlienky hlavnej postavy. Autorka zároveň pobáda k pozorovaniu vlastného života - uvedomeniu si a prijatia zodpovednosti za vlastné rozhodnutia a kroky.

 

Kniha je taktiež oslavou prírody, návratu ku koreňom, ako aj úcte k tradícii a dedičstvu spoločných predkov.

 

 

PS: dá sa aj zakúpiť, objednať - cena je 12 Eur s poštovným, stačí napísať, alebo si ju môžete objednať prostredníctvom online obchodu Sashe.

 

 

Osobne sa dá zakúpiť v kaviarni Malý Princ (Vajnorská 23, Bratislava), alebo za bitcoiny v Paralelnej polis (Kominárska 3/c)

 

 

:-)