Lucia is a young artist focusing on watercolour illustration and pendrawing.

She studied graphic design in Kosice, Slovakia and art techniques (photography, animation, drawing, painting) in Radom, Poland. After practicing with various art expressions, styles, and materials, she now is working with watercolors and using their characteristic transparency combined with gentle pen lines to create her works.

She paints motives for adults and children as she is herself a mother. Lucia collaborates with writers and publishers to format her illustrations for book application.

Feel free to contact with us:
+421 907 332 362
grejtakova@yahoo.com

Nezábudka a Divozel – Dovolenka ako sa patrí

Kde nebolo, tam nebolo, ale kde sa stalo, tam sa stalo, že sa v ilustrátorskej dielničke opäť roztancovali štetce a vznikli ilustrácie pre knihu určenú deťom – predškolákom aj školákom. Hovorím o knižke Nezábudka a Divozel, voľné pokračovanie príbehu dvoch súrodencov, ktorí sa tentokrát vyberú s rodičmi na dovolenku k moru.

Vyberte sa s Nezábudkou a Divozelom k moru! Na dovolenke zistia, čo trápi domácich obyvateľov, ktoré nepotrebné predmety číhajú v moriach a čo všetko znečisťuje oceány. Naučia sa, ako môžu pomôcť prírode a ako neplytvať jedlom. Dozvedia sa, čo sa robí s oblečením, ktoré už nikto nechce a ako sa ešte dá použiť odpad. Zažijú rôzne dobrodružstvá a nadviažu nové priateľstvá s deťmi, ktoré reálne pomohli prírode a vďaka tomu sa pre Nezábudku a Divozela stali vzorom. Užite si spoločne s nimi dovolenku a spoznajte, že meniť svet, môžeme už dnes.

Ku knižke bude pribalená aj bambusová slamka s obalom. A takisto aj veselé nálepky z mojej dielničky.

Knižočka má 80 strán, je tematicky rozdelená do niekoľkých kapitol s väčším písmom, aby si príbeh mohli prečítať aj deti, ktoré už vedia, či začínajú sa učiť čítať.

Rovno do darčekovej kapsičky a šup pod stromček, niečo originálne, náučné, neplastové, hodnotné :))