Lucia is a young artist focusing on watercolour illustration and pendrawing.

She studied graphic design in Kosice, Slovakia and art techniques (photography, animation, drawing, painting) in Radom, Poland. After practicing with various art expressions, styles, and materials, she now is working with watercolors and using their characteristic transparency combined with gentle pen lines to create her works.

She paints motives for adults and children as she is herself a mother. Lucia collaborates with writers and publishers to format her illustrations for book application.

Feel free to contact with us:
+421 907 332 362
grejtakova@yahoo.com

Maľovánky s pexesom // Painting book with memory game

Dlhé zimné večery sú tu a tak som vytvorila nové maľovánky s pexesom, keďže si ich detičky značne obľúbili. A viete prečo? Hmm, možno aj preto, že sa do tých obrázkov vedia trafiť 🙂 Obrázky sú navrhnuté tak, aby sa do jednotlivých plôch deti vedeli trafiť či už štetcom alebo ceruzkou. Sú na voľných listoch a tak je možné vybrať si pre každú chvíľu ten, na ktorý má náladu.

Je to nevšedný, zaujímavý darček nielen pre malkáčov, ale aj väčších 🙂 Okrem iného napríklad aj pre dvoch súrodencov – mladšieho a staršieho…

Maľovánky obsahujú 12 samostatných listov – obrázkov, z ktorých niektoré sú jednoduchšie, ďalšie viac detailné, či relaxačné. Kontrolórom kvality je môj päťročný chlapík, momentálne vyfarbuje posledné obrázky 🙂

Na váber je obálka (vnútro rovnaké): autíčko pre milovníkov dobrodružstva a zajko, pre milovníkov diaľok 🙂 Napíšte do poznámky, ktoré vám pribalím.

No a do balíčka prikladám aj veselé nálepky (13ks na jednej A4ke) a štyri pohľadnice k rôznym sviatkom.

Príjemné tvorivé chvíľky aj zábavu praje autorka Lucia Grejtáková.

This coloring book includes 12 separate sheets – pictures. Thus you can work and create with one image comfortably, so that the other images won’t become dirty or wet. You can put a finished piece into the frame for a memory ? On the envelope you will also find favorite memory game, just when you cut individual squares – pictures according to the indicated lines. Have a pleasant creative and fun moments by artwork of Lucia Grejtakova.