Lucia is a young artist focusing on watercolour illustration and pendrawing.

She studied graphic design in Kosice, Slovakia and art techniques (photography, animation, drawing, painting) in Radom, Poland. After practicing with various art expressions, styles, and materials, she now is working with watercolors and using their characteristic transparency combined with gentle pen lines to create her works.

She paints motives for adults and children as she is herself a mother. Lucia collaborates with writers and publishers to format her illustrations for book application.

Feel free to contact with us:
+421 907 332 362
grejtakova@yahoo.com

Knižka Nezábudka a Divozel – detstvo ako sa patrí

Kniha pre deti z mojej ilustrátorskej dielne. Tentokrát je o veľmi aktuálnej téme – prírode a o dvoch súrodencoch – Nezábudky a Divozela. Tí sa vyberú na prázdniny k dedkovi a babke na dedinu a vďaka nim sa veľa dozvedia o prírode, ako sa k nej správať, ako ju chrániť. Jednoduchou formou učíme, ako sa zahodené odpadky – obal zo žuvačky, papier, sklo, či plechovka v prírode rozkladajú, alebo ako separujeme a čo sa s tým následne deje…

Knižka je plná pestrofarebných ilustrácií a príbeh, ktorý si deti môžu prečítať aj samé (prispôsobená veľkosť písma, prehľadnosť). Je určená predovšetkým pre deti prvého stupňa základnej školy, predškolákov.

Ku knižke sú aj semienka kvetov Nezábudky vo forme ceruzky, ktorá sa dá zasadiť, a Divozela (v ampulke). A takisto štyri veselé pohľadnice z mojej dielničky.

Ďalšie foto a info tu: https://www.sashe.sk/Luxius/journal/eko-knizka-o-prirode

Rozmer: 16,7×24,4 cm

Možnosť zakúpiť si – stačí napísať správu, cena je 15 Eur spolu s ceruzkou, ktorá sa dá zasadiť (so semienkami kvetu nezábudky) + poštovné 1,60 Eur.

Prípadne  sa dá zakúiť aj na e-shope tu: https://www.sashe.sk/Luxius/detail/knizka-nezabudka-a-divozel